



1 954 ₴
Переносний світлодіодний прожектор для СТО, 20W COB, акумулятор 5000 mAh,1000 люменів GROZ 55087 (LED/385RM) спроектований для професійного використання. Два світлодіоди нового покоління COB забезпечують високу потужність в 20W і яскраве біле світло в 1000 люмен. Прожектор світить рівномірно і може висвітлювати великі площі на відстань 20 метрів.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Groz |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид освещения | Прожектори |
| Источник питания | Li-Po 3,7V 5000 mAh (з функцією PowerBank) |
| Країна виробництва | Індія |
| Количество светодиодов | 2 |
| Потужність світлового потоку | 500 / 1000 |
| Потужність світлодіодів | 2х10W COB |
| Рабочая температура | від −10°C до 40°C |
| Розміри | 214 мм ширина х 205 мм висота х 59 мм глубина |
| Тип світлодіода | COB |
| Час роботи акумулятора | до 6 годин / до 3 годин |